• slayt
  • slayt
Duyurular

Sitemize Hoş Geldiniz.

Sitemiz İçin Görüş ve Önerilerinizi Doğrudan Site Üzerinden yada Uğur KALE 05497935444 Numaralı Telefon ile Tarafıma bildirmenizi rica ediyorum


Site içi resim ve video katkılarından dolayı,

Sn. Orhan UZUN, Sn.Sadi ÇATALKAYA ve Sn.Bilge KALE UZ'a Teşekkürlerimizi sunarız.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Tokat Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,6646   8,6802
EURO 10,3197   10,3383
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
Saygıdeğer Gülkonaklılar,

Saygıdeğer Gülkonaklılar,

 

08.12.2019 Pazar günü dernek merkezimizde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulumuz sonucu Gülkonak Köyü Kalkındırma ve Sosyal Dayanışma Derneği’mizin Başkanlık görevine gelmiş bulunmaktayım. Bize bu büyük hazineyi emanet eden tüm üyelerimize teşekkür ederim.
Son derece onur ve gurur duyduğum bu görevi layıkı ile yerine getireceğime dair şüpheniz olmasın.

 

Derneğimizin kurumsal kimliğe bürünmesi adına elimizden gelenin en iyisi ile en güzel seviyelere çıkarılması ve çok daha iyi işler çıkararak derneğimiz dernek olduğunu hissettirmek için tüm çaba ve özveriyi göstereceğimizi kendi adıma ve yönetim kurulu temsilci arkadaşlarım adına temin ederim.

 

Teknolojinin hızla geliştiği ve ona yetişmekte zorlandığımız bu çağda, internet ortamından istifade ederek tüm hemşehrilerimizi buluşturmak, kucaklaştırmak, aramızdaki köprüleri sağlamlaştırmak, kültürümüzü yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak için sanal alemde bu siteyi hazırladık.

 

Yaşadığımız çağda zamanın ve şartların gereği olarak herkes ayrı bir yerde ikamet etmektedir. Köyümüzle hiç ilgisi kalmamış, hatta unutmuş birçok kişi bu site aracılığı ile köylülerine, akrabalarına ve köye olan özlemini giderecektir. Sitemiz işte bu hayırlı işe vesile olacağı gibi bir çok konuda siz değerli köylülerimize hizmet vermeye devam edecektir.


Bu şerefli göreve gelmemizde katkısı olan ve genel kurulumuzda oy birliği ile destekleyen tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım

 

Yönetim Kurulu Başkanı
        Özgür AKILLIÖzgür Akıllı
Okunma Sayısı: 460YAZARIN DİĞER YAZILARI

Tokat Reşadiye Gülkonak Köyü Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top